A vizitat 198 de țări și a întocmit un clasament al celor 12 destinații pe care oricine ar trebui să le viziteze în viață. România a reușit să-l cucerească, fiind pe primul loc în topul norvegianului Gunnar Garfors.
Deși nu are doar o țară preferată, pentru că „îi este dificil să aleagă doar una”, prima dintre destinațiile recomandate de Gunnar Garfors este România.
„Transilvania, cunoscută pentru castelele sale, munţii săi şi, desigur, Dracula, vă va ului. Nu uitaţi de petrecerile din capitala ţării, Bucureşti. Iar românii ştiu şi cum să producă o bere grozavă”, spune Gunnar Garfors, potrivit site-ului Business Insider.
Pe lista preferințelor sale se mai află Madagascar, Islanda, Vietnam, Kârgâzstan, Kiribati, Noua Zeelandă, Nicaragua, Sierra Leone, Dominica, Norvegia şi Uruguay.
Iata unul din cele mai frumoase cadouri pe care le puteti face cuiva
Un creion / pix ce scrie colorat si in 3D
E cel mai frumos si util cadou pentru Copii, Adulti, Arte, Proiectare, Artizanat, Bricolaj DIY, mâzgăleli
Reparații la terase
HIDROIZOLATII DEFINITIVE
https://terase.afacereamea.ro/
Pentru terasele de bloc sau de birouri acoperite cu membrane bituminoase cele mai potrivite produse de reparatii sunt IMPERMIX PU. Aveti garantii adevarate de 10-35 de ani. Practic sunt inerte la influentele de mediu iar durata lor de viata este nelimitata.
Programati-va acum interventia pe terase ca sa nu fie prea tarziu.
Niciun comentariu până acum